Kurumsal

Otomatik Kapı Sistemleri Kocaeli

Otomatik Kapı Kocaeli

Firmamız Merkezi Kocaelide bulunan ve Kocaeli ile birlikte İstanbul Yalova Bursa Sakarya Düzce ve Bolu illerinde Nice ve Faac Otomasyon ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmakla birlikte Kapı Otomasyonu, Otomatik Bariyer Sistemleri kurulumu, komple bina güvenlik sistemleri kurulumunu gerçekleştirmektedir. Firmaların ihtiyacı olan Otomatik Kepenk Sistemleri, Otomatik Seksiyonel Kapı Sistemleri, OGS Otomatik Geçiş Sistemleri ve KGS Kartlı Geçiş Sistemleri alanında da hem ürün satışı hem de projelerin yürütülmesi hizmetini vermektedir. Turnike Geçiş Sistemleri ihtiyacı olan işletmeler için kartlı geçiş sistemi ya da parmak izi okuma sistemi gibi her türlü otomasyon birimleri entegre edilebilmekte aynı zamanda sistemlerin arıza, bakım ve yedek parça ihtiyaçları zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Kocaeli Otomatik Kapı ve Otomatik Bariyer Sistemlerinde profesyonel hizmet vermekle beraber müşteri ve çözüm odaklı çalışma prensibimiz sayesinde son derece hızlı, güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmaktayız. Teknik anlamda tam donanımlı ve konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan ekibimiz ile müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Otomatik Kapı Kocaeli her türlü Kapı Otomasyonu, Otomatik Bariyer Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri ve Güvenlik Otomasyonu alanında sektörün en profesyonel ve güvenilir firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Kocaeli Otomatik Kapı Olarak geleceğe gurula ve umutla bakıyoruz:

  • Dünyanın kabul ettiği en prestijli markalarla çalışıyoruz
  • Teknolojik gelişmeleri günü gününe yakından takip ediyoruz.
  • Teknik ve idari kodronun sürekli eğitimine azami önem veriyoruz.
  • İş güvenliği ve işçi sağlığı konularında sıfır taviz uyguluyoruz.
  • Müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.
  • Gerçekleştirdiğimiz her projemize imzamızı gururla atıyoruz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt

Birinci Sınıf Malzeme ve İşçilik mi Arıyorsunuz?

online slots