Yana Kayar Kapı Sistemleri

nice-faac-yana-kayar-kapi-motorlari

Yana Kayar Kapı Sistemleri

Yana kayar kapı sistemleri ve yana kayar kapı motorları kullanışlı olmasının yanı sıra güvenlikten de asla ödün vermeyen yapıya sahiptir. Yüksek algılayıcı kapasitesi sayesinde girişler ya da çıkışlar sırasında oluşabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmek için tasarlanmıştır. Pek çok kişinin özellikle tercih ettiği yana kayar kapı motorları eğim bozuklukları ya da kötü hava koşullarından etkilenmemek üzere tasarlanmış olup, uzaktan kumanda özelliği ve zamanlayıcısı ise tercih sebeplerinin en önemlilerini oluşturur.

Günümüzde çok sık tercih edilen otomatik kapı motoru, iş yerleri ve fabrikalarda da sıklıkla kullanılmaktadırlar. Fiyat uygunluğu ve her koşula uyması bunun sebepleri olarak gösterilebilir. Çoğumuz otomatik sürgülü kapılardan geçerken korkarız, ancak yana kayar kapı motorlarından böyle bir korku yaşamamıza gerek kalmamaktadır. Çünkü olabilecek elektrik kesintilerinde elle çalışması ve bu durumun düşünülerek bu sisteme eklenmesi, en küçük ayrıntıya kadar tasarlanma işleminde düşünüldüğünü bize kanıtlar niteliktedir. Bu kadar ayrıntıyla tasarlanmış bir sistemin çoğu kişi tarafından tercih edilmesi de başarısıdır. Sistemin performansını baz aldığınızda, sizlerinde yana kayar kapı motorlarını tercih etmeniz çok başarılı bir seçim olur. Motor sayesinde uzaktan kumanda özelliğini kullanarak işlerinizi daha kolay ve yorulmadan halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra motorun hızlandırılabilmesi ve yavaşlatılabilmesi özelliği ile kapıdan geçenleri beklemenize bekletmenize gerek kalmaz ya da işlerinizi kapının kapanıp kapanmayacağını düşünmeden daha yavaş olarak halledebilirsiniz.

Çoğu zaman mülk girişlerinde kullanılan yanakayar kapı motorları hava koşullarının hiçbir azizliğinden etkilenmemesiyle de ünlü. Çoğumuz böyle teknolojik aletlerin kötü hava koşulları ile çalışmayacağını ve çabuk bozulacağına inanırız. Ancak yana kayar kapı motorları bu inanışı yerle bir edebilecek kadar dayanıklı. Hatta bu özelliğini her defasında belirterek oluşabilecek bir olumsuzluk anında yardımı esirgemekten geri kalmıyor. Çoğu sistemden daha mantıklı ve avantajları daha çok olan bu sistem tercih listelerinde birinciliğini koruyarak teknolojinin nimetlerinden en ince ayrıntısına kadar yararlanmamızı sağlıyor

Yana Kayar Kapı Motoru satın aldığınızda eğer kurulumun firmamızca yapılmasını istiyorsanız ekibimiz kurulumun yapılacağı alanda keşif çalışması yaparak sizlere montaj bedeli ve montaj süresi hakkında bilgilendirme yapar. Anlaşma sağlandığı takdirde belirtilen tarihte montaj ekibi yana kayar kapı motoru montajı işlemini profesyonelce tamamlayarak sizlere teslim eder.

Satış ve Montajını yaptığımız sistemlerde kullanılan otomatik kapı kumandaları kesinlikle kopyalanamaz. Böylece sizin bilginiz dahilinde olmadan hiç bir kullanıcı otomatik kapınızı açıp kapatamaz.

Hayır. Firmamız otomatik kapı motorları ve otomatik bariyer sistemlerinin satış ve montajını yapmakla beraber aynı zamanda siteniz veya firmanız için gerekli olan yana kayar kapı sistemini de kendi atölyelerinde imal etmektedir. İsteğe bağlı ve tamamen size özel tasarımları da rahatlıkla üretebilmekteyiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots