otomatik-turnike-sistemleri

Otomatik Turnike Sistemleri

Otomatik Turnike Sistemleri insanların yoğun yaşadığı alanlarda kontrollü geçiş sağlamaya yarayan en pratik çözüm yoludur. Stadyumlardan tutun da alışveriş merkezlerine kadar çok geniş bir yelpazede kullanım alanına sahiptirler. Metro istasyonlarında akıllı bilet vasıtasıyla açılıp kapanan Otomatik Turnike Sistemleri Fabrika yemekhanelerinde parmak izi ile veya proximity kartlar ile kullanılabilirler.

Otomatik Turnike Sistemleri kullanım amacına göre çok farklı şekil ve ebatta üretilebilirler. Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda Boy Turnike sistemleri tercih edilirken wc sistemlerinde tek bir tripot turnike işinizi görebilir. Manuel olarak bir açma butonu vasıtası ile kullanılabildikleri gibi karmaşık tanıma yöntemleri ile bile entegre edilebilirler. Hızlı geçişin sağlanması gereken alanlarda açılıp kapanma hızı yüksek olan modeller tercih edilir. Otomatik Turnike Sistemlerinden geçen kişi sayısı üzerinde bulunan numaratör vasıtası ile kontrol edilebilir. Birden fazla turnikenin kurulması gereken alanlarda tüm turnikeler Otomatik Turnike Yazılımı sayesinde online olarak bir bilgisayar ağına bağlanır ve böylece yüksek güvenlik sağlanırken istatistiksel anlamda da güvenilir bilgiler elde edilebilir.

Firmamız tüm Otomatik Turnike Sistemleri alanında anahtar teslim hizmet vermekte olup aynı zamanda hızlı servis ve zengin yedek  parça hizmeti sunmaktadır. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile Otomatik Geçiş Sistemleri imalat ve montajında siz müşterilerine profesyonel ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet etmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots