nice-otomatik-kollu-bariyer-sistemleri

Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Gün içerisinde motorlu taşıtlarımızı toplu halde park ettiğimiz alan olan otoparkların korunması büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden ticari amaçlı olan otoparklar güvenliğe büyük önem vermektedir. Çeşitliliği çok fazla olan otopark bariyer sistemleri ile araç güvenliliğinin seviyesini arttırmaktadırlar. Otoparklar bu sayede araçlarımız için güvenli hale gelirken, yollara park edilmeyen araçlar sayesinde trafikte rahatlamış olur. Otoparklarda özellikle en çok tercih edilen kollu otopark bariyeri tercih edilmektedir. Bu bariyer belli metrelere kadar tek taraftan konuşlansa da, daha uzun alanlarda çift taraflı kurulum ile alternatif çözüm üretilebilmektedir.

Araç yoğunluğunun çok olduğu bölgelerde sıkça kullanılan kollu otopark bariyeri geçişleri denetlemek için mükemmel bir mekanizmadır. Çünkü yoğun araç trafiğinde araçların denetlenmesi zordur. Bu bariyerlerle bilet gibi çözümler üretilerek araçların denetlenmesi kolaylaşır. Bu sayede olabilecek kötü durumların önüne çok önceden geçilmiş olur. Ayrıca kollu otopark bariyerinin iki çeşidi vardır. Biri otomatik olarak teknoloji ile birleşmesinden doğan çeşidi, diğeri ise fiziksel gücü ön planda tutan manuel çeşididir. Otomatik kollu bariyer sisteminde enerji akımının aksamasında sistem tamamen manuel şekilde işleyebilir. Bu sayede geçişlerde aksama yaşanmaz. Ayrıca otomatik bariyer sistemlerinde uzakta kumanda ve buton özelliği vardır.

Bu sayede işinizi yarım bırakmadan kollu bariyerin uzağındaysanız bile aktif olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bir kere kurulumu gerçekleştirdiğiniz taktirde uzunca bir süre kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve tasarruf özelliği ile karşımıza çıkar. Kollu otopark bariyerleri kol uzunluğu kullanılan ortama göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden dayanıklılığının seviye yüksektir. Her türlü iklime ve mevsime uyumluluk gösterebilir. Sık kullanılması sıkıntılara neden olmaz. Kötü hava koşullarına dayanaklığı olarak üretildiği için araç geçişlerinde aksamalara sebep olmaz. Teknoloji ile bezenmiş olarak bizlere sunulan ve hayatımızı sandığımızdan daha çok kolaylaştıran kollu otopark bariyeri, bariyer çeşitleri arasından sıyrılarak, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında özellikle tavsiye edilerek en uygun çözüm olduğunun söyleyenlerin sayısı oldukça fazlalık gösterir.  Bizce bu özelliklerden sonra başka bir şeyler söylememize gerek yok. Sizin yapmanız gereken teknik yeterliliği kabul görmüş kişilerle çalışarak, hayatınızı teknoloji ile kolay hale getirmek.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots