otomatik-kepenk-sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

Eğer günlük yaşantınızda bir mağazanın kapanış saatine denk geldiyseniz teknolojinin bir armağanı olan otomatik kepenk sistemleri ile tanışmışsınızdır. Özellikle mağazalarda, iş merkezlerinde girişlerde kullanılmaktadır. Sarmal bir sistemle hareket kabiliyetine sahiptir. İş yerlerinin güvenlikleri iş yeri sahipleri açısından büyük önem teşkil eder. Sarmal yapı sayesinde tavandan aşağıya doğru hareket ederek aşağıya doğru iner. Gece aşağıdan fiziksel güç ile yukarı kaldırmak kilitler yüzünden mümkün değildir. Kepengi kaldırdığınız zaman ise yukarıda katlanarak toplanır. Bu sayede çok yer kaplamadan güvenlik sorununa çözüm bulmuş olabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri bu yüzden güvenlik anlamından büyük bir yer edinmiştir.

Her İhtiyaca Uygun Otomatik Kepenk Sistemleri 

Her kepenk boyutu için farklı motorlar kullanılır. Bu motorlar boyuta göre farklı güçlerde kullanılmaktadır. Uzaktan kumandan özelliği ile birlikte örneğin mağazadan çıktıktan sonra kepenk sisteminin kapanmasını sağlayabilirsiniz ya da işe gelmeden önce açılma talimatını yoldan verip, iş yerinizin önüne geldiğinizde beklemek zorunda kalmazsınız. Bu gibi özellikler sayesinde caddelerde ve sokaklarda yer alan marketlerin, mağazaların özellikle tercih ettiği bir güvenlik önlemi olmuştur.

Otomatik Kepenk ile Yüksek Güvenlik

Otomatik Kepenk Sistemleri ile hırsızların iş yerlerinize girmesin engelleyip, talihsiz bir olayın yaşanmadan önüne geçebilirsiniz. Bu özelliklerinin yanı sıra estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. İş yerleriniz kapalı olduğu zamanlarda bile modern gözükerek işlevlerini yerine getirmeye devam edebilirler. Her alana uyum sağlayabilir ve her türlü hava koşuluna göre uyumludur. Malzeme seçimleri ile seçim özgürlüğü elde edebilirsiniz. Bu sayede sizi yansıtan otomatik kepenk sistemlerine sahip olabilirsiniz. Güvenliğinizi kendi ellerinizle sağladıktan sonra aklınızda bir düşünce ve endişe kalmadan işten sonraki hayatınıza devam edip, hayatın keyfini çıkarabilirsiniz. Kafamızda acaba kapıyı kilitledim mi, kepengi indirdim gibi bir soru kalmadan yastığa başımızı koyabiliriz. Otomatik Kepenk sistemleri teknoloji ile birlikte sürekli geliştiği için artık yenilikleri bizleri şaşırtmamaktadır.

Teknolojinin Avantajları

Teknolojinin her ürününü avantaja çevirerek bizlere güvenlik ve estetiği bir arada sunar ve hizmet almamızı sağlar.  Bunlar düşünüldüğü zaman güvenlik sağlamanın bu gibi alternatiflerle çok kolay olduğunu görebiliriz.Güvenlik ve estetik seçim özgürlüğü ile sizin ellerinizde.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots