ogs-otomatik-gecis-sistemi

Otomatik Geçiş Sistemleri

“Günümüzde modern şehirlerde yaşayan insanların bir kısmı sitelerde veya çevre güvenliği sağlanmış olan çoklu bloklarda yaşamayı tercih etmektedirler. Çevre düzenlemesi yapılmış ve içerisinde  pek çok sosyal faaliyet alanının bulunduğu yaşam alanları özellikle yabancıların girişinin kısıtlandığı ve güvenliğin ön planda olduğu yerler olmaktadır. Zaten insanların bu yerleşim alanlarını tercih etmelerinin en önemli etkeni güvenlik unsurudur. Güvenlik insana huzur vermekle birlikte beraberinde bazı zorunlulukları da getirmektedir. Ana nizamiye kapılarından araç geçişlerinde her aracın tek tek kontrol edilmesi ve siteye ait olmayanların içeri alınmaması kulağa hoş gelebilir lakin evinize günde bir kaç defa girip çıkmak istediğinizde bu prosedür can sıkıcı bir hal alabilir. İşte bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için teknolojinin bize sunduğu Otomatik Geçiş Sistemleri imdadımıza yetişir.

Sitenin giriş kısmına kurulan Otomatik Kollu Bariyer Sistemi ve buna ilave olarak RFID alıcı ve vericiler sayesinde sisteme tanımlı olan araçlar Otomatik Geçiş Sistemleri sayesinde kolayca ve emniyetli bir şekilde giriş çıkışlarını gerçekleştirebilirler. Araçların ön camına yapıştırılan RFID etiket OGS tarafında okunarak Otomatik Kollu Bariyer açılır ve geçiş sağlanır. Misafir araçlar ise ancak güvenlik kontrolünden geçirildikten sonra sistem manüel olarak açılır ve geçişlerine izin verilir ya da verilmez.

Firmamız yılların tecrübesi ile sitenizin Otomatik Geçiş Sistemleri İhtiyaçlarını anahtar teslim olarak karşılamaktadır. Üstelik zengin yedek parça ve hızlı servis garantisi ile yıllarca sorunsuz bir sistemin garantisini vermektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots