mantar-bariyer-sistemleri

Mantar Bariyer Sistemleri

Özellikle kapı girişlerine caydırıcı ve engelleyici olarak yerleştirilmiştir. Bu yüzden mantar bariyer sistemleri kötü durumların oluşumunu hızlı hareketi sayesinde önlemektedir. Yer altına yerleştirilen bariyerler, otomatik olarak tamamen sizin kontrolünüzde hareket kabiliyeti kazanmaktadır. Mantar bariyer sistemleri manuel ve otomatik olarak ikiye ayrılmaktadır. Otomatik sistem kendi içinde de seçeneklere ayrılmaktadır. Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde özellikle otomatik bariyer sistemi tercih edilirken, an insan ve az trafiğin olduğu yerlerde manuel bariyer sistemi kullanılır.

Otomatik sistemde uzaktan kumanda ya da buton özelliği sıklıkla kullanılırken, kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sayede  trafiğin hızlı akmasını sağlar. Manuel bariyer sistemlerinde ise anahtar yöntemi kullanılır. Bu da anahtar ile sistemin açılması ile gerçekleşir mantarlar aşağıya indiği zaman kilitlenir ve güvenli bir alan sağlanmış olur. Özellikle trafiğin az olduğu depolar, müstakil evler, site girişleri gibi yerlere tercih edilir. Otomatik mantar bariyer sistemlerinin enerjisi kesildiği zaman sistem manuel olarak işlemeye devam edebilir. Bu özellikleri baz alındığında istenmeyen araçların girişlerini engellemek için tasarlandığı görebiliriz. Aynı zamanda teknoloji ile birleşerek kişilere kolaylık sağlamış olmaktadır. Bu yüzden özel güvenlik gerektiren alanlarda özellikle tercih edilmektedir. Mantar bariyer sistemlerini kullananlar memnun olduklarını her fırsatta ifade ederek, tavsiye etmektedirler. Teknik yeterliliğe sahip kişilerle çalıştığınız taktir de sonuçtan mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanılan malzemeler her türlü hava koşuluna uygun olarak seçilmiştir. Bu sayede her mevsimde ve iklimde kullanılabilmektedir. Çok sık kullanımda yıpranma payı çok düşüktür. Bunun sonucunda mantar bariyer sistemleri güvenlik seviyenizi iki katına çıkarırken aynı zamanda tasarruf etmenizi de sağlamış olur. Bu özellikler tercih etmek için önemli ayrıntılar olabilir.

Eğer uzun ömürlü bir sisteme sahip olmak istiyorsanız kendi içinde de çeşitliliği bulunan mantar bariyer sistemlerini tercih etmelisiniz.  Bu yüzden alternatif çözümler aramayı bırakıp hemen seçmelisiniz. Profesyonellerle iletişime geçip planlama ve projelendirme aşamalarının her birinde sizler bulunabilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizi iki katına çıkarıp, güvenliğinizin parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi elimizdeki en iyi çözümü ve bariyer sistemini size sunmamıza izin verin ve başlayalım.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots