kartli-gecis-sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri ile Kontrol sizde

İnsanların toplu olarak yaşadıkları alanlarda en önemli unsur güvenlik ve kontroldür. Özellikle fabrika, yurt binası ve çok sayıda çalışanın bulunduğu iş yerlerinde çalışanların ya da kayıtlı personelin giriş çıkışlarını kontrol atına almak yetkisiz alanlara girişin engellenmesi gibi bir takım zorlukları bulunmaktadır. Her geçiş bölgesinde bir görevli bulundurmak ve kontrolü bu şekilde sağlamak ise hiç de ekonomik olmayan bir çözüm tarzıdır. Günümüzde geçiş alanlarında kontrolün sağlanması Kartlı Geçiş Sistemleri vasıtasıyla olmaktadır.

Hayatımızı Kolaylaştıran çözümler

Personele verilecek olan kimlik kartı ile kontrolü sağlanacak olan bölgeye yerleştirilen turnike sistemi bir yazılım aracılığı ile senkronize çalışır ve geçişleri kontrol altına alır. Kartlı Geçiş Sistemlerinde kullanılan çok çeşitli ekipman ve cihaz bulunmaktadır. Genel olarak Akıllı Kartlar kapının veya turnikenin açılmasını sağlamak için kullanılırlar.  Yetkilendirilmiş olan personelin geçişi sağlandıktan sonra sistem geçişi otomatik olarak kapatır. Kartlı Geçiş Sistemleri aynı zamanda Parmak İzi Okuma cihazları ile de senkronize çalışabilmektedirler. Aynı cihazda ister kart okutma yolu ile geçiş sağlayabilirsiniz, isterseniz de parmak izinizi okutarak kullanabilirsiniz.

Akıllı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri çok geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte değişik sistemlerle de birbirlerine entegre edilebilmektedirler. Örneğin bir fabrikada çalışan işçiye verilen akıllı kart işçinin fabrikaya girişinden itibaren, yetkilendirilmiş bölgelere girişi, yemekhane girişleri ve fazla mesai saatlerinin hesaplanmasında kullanılabilir. Sisteme ait olan Kartlı Geçiş Sistemleri Otomasyon yazılımı tüm kullanıcı kayıtlarını tutarak yetkililere ayrıntılı bilgiler sunmakta ve böylece iş yeri sahipleri devam devamsızlık kontrollerini ve fazla mesai ücretlerini bu sistemle hesaplama imkanına sahip olmaktadırlar. Aynı zamanda yemekhane hizmetinden birden fazla faydalanmanın da önüne bu sistem sayesinde geçilebilmektedir.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots