faac-fotoselli-kapilar

Fotoselli Kapılar

Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan otomatik fotoselli kapılar insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Tek kapılı ya da çift kapılı olarak kullanılan bu kapılar kolaylığı sayesinde tercih edenlerin taktirini kazanmıştır. Otomatik oluşu sayesinde hijyen konusunda da tercih konusunda birinci sıraya yerleşmiştir. Kapı kolu gibi bir aparatın kullanılmaması hassas algılayıcı özelliği sahip olmasından kaynaklıdır. İhtiyaca ve zevke uygun olarak  tasarlanabilen fotoselli otomatik kapı sayesinde hayatımız kolaylaşmaktadır. Ancak olası aksaklıklarda otomatik özelliği kapatılarak manuel olarak kullanılabilmesi bir diğer özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Hızlı açılıp, kapanabilmesi sayesinde kalabalık ortamlarda özellikle kullanılmaktadır.

Kapıların hızlı hareket etmesi sayesinde içeride bulunan ısı ya da soğuk dışarıya çıkamaz. Bu durum her mevsimde rahatlıkla kullanılabileceğinin kanıtıdır.  Hızlı hareket özelliği içeriye mikrop girmemesi gereken iş kollarında da tercih sebebi olmaktadır. Sağlık ve gıda sektörü buna örnek olarak gösterilebilir. Düşündüğümüz zaman günlük hayatımızda birden çok kere karşımıza çıkan otomatik fotoselli kapıların çift kapılı örneklerine alışveriş merkezlerinde ya da süper marketlerde rastlamaktayız.  Ayrıca açılış ve kapanış hareketlerinin sınırlaması bize aittir. Bu özelliklerinin yanında istediğiniz renkte ya da malzemede seçim yapabilme imkanını sunmaktadır. Bunun sayesinde modern çizginizi iki katına çıkarabilirsiniz. İş dünyasında estetik ve zengin bir görüntü kaliteyi yansıtmaktadır. Otomatik fotoselli kapılar ile birlikte hem tarzınızı yansıtma imkanına sahip olabilecekseniz hem de güvenliğin hayatınızdaki yerini sabitlemiş olacaksınız. İstenildiği zaman otomatik hareket özelliğinden çıkarılabilen Otomatik Fotoselli Kapılar manuel özelliği ile tüm gece kapının hiç açılmamasını sağlayabilmektedir. Bu gibi özellikleri bir arada bulunduran hasar gören bir parça olduğundan tüm kapıyı değil sadece parçayı değiştirip hareket hayatına devam edebilen bir tasarımla karşımızdadır.

Teknolojinin gelişmesini yakından takip ederek son moda teknolojik ürünleri bünyesinde toplayarak kalitesinin sınırlarını zorlayarak hizmet vermektedir. Renginizi, tarzınızı yansıtan modeli bulun ve gerisini profesyonellere bırakarak  teknolojin nimetlerinden ve rahatından yararlanmaya başlayın. Uzunca bir süre kullanabileceğiniz otomatik fotoselli kapılar ile birlikte kapı açma derdini teknolojiye devredin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Projeniz ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları firmamızın iletişim sayfasındaki formu doldurarak yada doğrudan telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamız için Otomatik Bariyer ve Turnike Sistemi yaptırdık. Projemiz taahhüt edilen zamanda ve kusursuz olarak tamamlandı. Personelimizin giriş çıkışlarını kayıt altına aldığımız gibi otomatik bariyer sayesinde araç giriş çıkışında da kontrol sağlayabiliyoruz. Teşekkürler Uzmandoor.

Yöntem Kağıt Fabrikası
Yönetim Kurulu Başkanı, Yöntem Kağıt
online slots